Kategorie

Gril na pelety Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm

DOPRAVA
ZDARMA
Gril na pelety Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm
 Další obrázky
Gril na pelety Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm Gril na pelety Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm Gril na pelety Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm Gril na pelety Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm Gril na pelety Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm Gril na pelety Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm Gril na pelety Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm Gril na pelety Weber SmokeFire EX6 GBS 91 cm
DOPRAVA V ČR ZDARMA
Výrobce: Weber
Model: 23511004
Dostupnost: Na dotaz
CZK
Maloobchodní cena 37 990 Kč 37990
Bez daně: 31 397 Kč
Množství:  

Nový SmokeFire - peletový gril. Pro chuť uděláme všechno. Dokonce vyvineme i nový druh grilu.

U tohoto nejvíce inovativního grilu v historii firmy Weber jsme na to šli jinak: vzali jsem autentickou chuť grilování na dřevěném uhlí, zkombinovali jsme ji se snadným používáním plynových grilů a navrch jsme přidali přesnost a technické vychytávky, které mají jen elektrické grily.

  • díky širokému rozsahu teplot od 95 °C do 315 °C zvládne bez problému grilovat, udit, péct a všechno mezi tím. Vaší kreativitě se tedy meze nekladou
  • exkluzivní porcelánem smaltovaný povrch Weber odolává počasí a chrání před korozí a popraskáním po dlouhou dobu
  • víte kdy je čas otočit maso a kdy ho servírovat díky grilovacímu asistentu Weber Connect, který vás provede celým procesem krok za krokem.
  • jedinečný čistící systém grilů SmokeFire odvádí tuk a nečistoty dolů do vysouvací zásuvky. Čištění je tak snadné a nepotřebujete žádný kyblík.
  • aromakolejnice Flavorizer Bars jsou navržené tak, že rovnoměrně rozvádějí žár po celé grilovací ploše. Díky tomu nevznikají teplejší a studenější zóny a jídlo se griluje rovnoměrně.
  • jedinečný nakloněný šnek, byl navržen tak, aby jeho rychlost otáčení byla nastavitelná a díky náklonu nevznikají peletové zátky.
  • do velkokapacitního zásobníku pohodlně nasypete celé 9 kg balení pelet Weber. Ideální velikost na celodenní uzení.
  • dobře čitelný LCD displej odolný proti nepřízni počasí který ukazuje teplotu, dobu grilování, ale i jednotlivé kroky Weber Connect grilovacího asistenta. 
  • POŘÁDNÉ UZENÍ - pokud toužíte po ještě více nezaměnitelné chuti grilování na dřevě, tak stačí do receptu přidat trochu toho kouře.

Weber Connect je grilovací asistent, který Vás provede grilováním krok za krokem a změní tak jakýkoliv gril v chytrý gril. Vzdálený přístup přes Wi-Fi, upozornění kdy maso obracet či vyndat z grilu a odpočítávání do doby než bude jídlo hotové jsou tajné ingredience naproto perfektního grilování, kdykoliv rozpálíte gril.